Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba
Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba

Značka: SLOVLAK

20,44 €s DPH

17,03 €bez DPH

Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba
Zatvoriť

Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba

Značka: SLOVLAK

Kód produktu: VAR-K004554

Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba

Premal Thermo je farba s s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré zabraňujú kondenzácii a zároveň znižujú možnosť vzniku plesní.

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

20,44 €s DPH

17,03 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline zajtra
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Premal THERMO je biela oteruvzdorná interiérová maliarska farba, plnená jemným keramickým plnivom s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré zabraňujú kondenzácii a zároveň znižujú možnosť vzniku plesní.

Použitie: Premal THERMO je vhodný na vnútorné nátery omietok, sadrokartónových a drevotrieskových dosiek, betónových panelov. Je vhodný pre nátery obytných a reprezentatívnych priestorov, kancelárií, detských izieb.

Návod na použitie : Všetky podklady musia byť pevné, suché, odmastené a zbavené nečistôt. Nové omietky: podklad musí byť suchý pevný a vyzretý (min. 20 až 30 dní), zbavený prachu, nesúdržných vrstiev a mechanických nečistôt.

Pred použitím Premalu odporúčame podklad napenetrovať penetračným náterom PEN-AKRYL. Po zaschnutí, cca po 12 hod., nanesieme Premal THERMO, prípadný druhý náter aplikujeme po 4 až 6 hodinách. Staré omietky: suchý, pevný podklad, ktorý je zbavený prachu, nesúdržných vrstiev starých náterov a mechanických nečistôt odporúčame naniesť penetračný náter PEN-AKRYL penetračný náter.

Po zaschnutí penetračného náteru, cca po 12 hodinách, sa môže naniesť Premal THERMO, prípadný druhý náter je možné aplikovať po 4 až 6 hodinách. Nízka teplota a vysoká relatívna vlhkosť môžu spomaliť zasychanie. Zriedený Premal THERMO odporúčame pri maľovaní občas premiešať.

Nanášanie : štetcom, valčekom, striekaním .

Riedenie : Vodou .

Odporúčané riedenie : 1. náter – do 20% vody 2. náter – do 10% vody .

Výdatnosť: 7 až 11 m2/kg

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

5.0

z 5 hviezdičiek

1 hodnotenie

100% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(1 hodnotenie)
4
(0 hodnotení)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
Obrázky od zákazníkov

1 hodnotenie
Viera Čabalová

9. február 2022

S týmto produktom som rovnako spokojná ako so stierkou Qtherm. Farba sa nanáša na stierku Qtherm, ale aj na hocijakú inú stierku či farbu, ktorá tam bola predtým. Ja som použila farbu na stierku Qtherm aj v spálni kde bol podklad Primalex. V rohu som mala tepelný most a stále sa tam tvorila pleseň. Verte či nie natrela som tam túto farbu a odvtedy sa tam pleseň neobjavila. A je to už 7 rokov. Už potrebujem vymaľovať a preto si musím objednať viac tejto farby aby som ju mohla použiť na kritické miesta. Zobraziť komentár Skryť komentár

  • kvalita, ktorú sa oplatí vyskúšať
  • spokojnosť nemá hraníc
  • idem si ju znovu objednať
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

O značke SLOVLAK

Hlavným zameraním slovenského výrobcu farieb Slovlak je výroba farieb, lakov a lazúr pre hobby segment a remeselníkov. Slovlak je jednotkou na slovenskom trhu v univerzálnych vodou riediteľných farbách a ako tradičný výrobca farieb zastávajú taktiež popredné miesto na trhu s lazúrami. Medzi najznámejšie a najvyšperkovanejšie produkty z ich dielne patria univerzálne vodouriediteľné farby SLOVAKRYL a lazúry na drevo SLOVLUX.

Všetky varianty produktu (2) Farba Premio Thermo - tepelnoizolačná farba

20,44 € - 40,87 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
biela 3 kg
3 kg K004554 biela 3 kg
K004554
1-2 dni 20,44 € 1-2 dni 20,44 €
+
-
biela 7,5 kg
7,5 kg K004555 biela 7,5 kg
K004555
1-2 dni 40,87 € 1-2 dni 40,87 €
+
-