DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky
DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky

Značka: Chemolak

4,56 €s DPH

3,80 €bez DPH

DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky
Zatvoriť

DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01710

DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky

Dezin na ruky je čistiaci prostriedok na dezinfekciu rúk so širokospektrálnym použitím. Za 1,5 minúty ničí vírusy a baktérie na povrchu rúk a zároveň ošetruje a chráni pred vysúšaním. Pokožku zanecháva vláčnu a hladkú. Produkt neobsahuje parfum ani farbivá. Produkt odporúčame preliať do…

Zobraziť viac
balenie (1)

4,56 €s DPH

3,80 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline v utorok
U Vás v stredu

Popis produktu

Dezin na ruky je čistiaci prostriedok na dezinfekciu rúk so širokospektrálnym použitím. 
Za 1,5 minúty ničí vírusy a baktérie na povrchu rúk a zároveň ošetruje a chráni pred vysúšaním. 
Pokožku zanecháva vláčnu a hladkú. 
Produkt neobsahuje parfum ani farbivá. 

Produkt odporúčame preliať do rozstrekovača, na ruky naniesť cca 1ml prípravku a 20 sekúnd vtierať do rúk. 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (1) DEZIN na ruky - dezinfekčný prípravok na ruky

4,56 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
1 l C01710 1 l
C01710
skladom 4,56 € skladom 4,56 €
+
-