Destilovaná voda

Destilovaná voda je voda, ktorá bola odparená a potom znovu kondenzovaná, aby sa zbavila všetkých nečistôt a rôznych látok. Je to voda, ktorá má veľmi nízky obsah minerálov a je takmer úplne čistá. Destilovaná voda sa používa na rôzne technické účely, ako napríklad:

  1. Pri výrobe rôznych chemikálií: Destilovaná voda sa používa na prípravu rôznych chemikálií, pretože je úplne čistá a neobsahuje žiadne prímorské alebo iné nečistoty, ktoré by mohli ovplyvniť reakcie chemikálií.
  2. V laboratórnych experimentoch: Destilovaná voda sa používa aj v laboratórnych experimentoch, pretože je úplne čistá a neobsahuje žiadne nečistoty, ktoré by mohli ovplyvniť výsledky experimentov.
  3. Pri výrobe medicínskych prípravkov: Destilovaná voda sa používa aj pri výrobe rôznych medicínskych prípravkov, pretože je úplne čistá a neobsahuje žiadne nečistoty, ktoré by mohli ovplyvniť účinnosť týchto prípravkov.
  4. V chladiacich systémoch: Destilovaná voda sa používa aj v chladiacich systémoch, pretože je úplne čistá a neobsahuje žiadne nečistoty, ktoré by mohli ovplyvniť účinnosť chladenia.
  5. Pri výrobe akumulátorov: Destilovaná voda sa používa aj pri výrobe akumulátorov, pretože je úplne čistá a neobsahuje žiadne nečistoty, ktoré by mohli ovplyvniť účinnosť akumulátorov.
Skryť popis Pokračovať
Filtrovať
1 produktov
Odobrať
KITTFORT

KITTFORT - Destilovaná voda

Destilovaná voda je číra kvapalina určená na technické účely napr. do chladičov a akumulátorov automobilov, do naparovacích… Viac
+4 varianty