Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
BLOKÁTOR HRDZE HOSTAGRUND U2161 + RUKAVICE

BLOKÁTOR HRDZE HOSTAGRUND U2161 + RUKAVICE

Hodnotenie:
Značka:

Blokátor Hrdze je jednozložková základná impregnačná farba vytvrdzovaná vzdušnou vlhkosťou je určená na nátery kovov v interiéri i exteriéri. Následnému náterovému systému zaisťuje priľnavosť na problematických miestach (oceľové povrchy so zvyškom hrdze, ľahké a farebné kovy). Vysokú účinnosť má hlavne pri aplikácii vo vlhkom prostredí, kde iné nátery zlyhávajú (napr. podzemné kolektory, kovové nádrže, strešné a mostné konštrukcie). Je vhodná aj pre napúšťanie pórovitých a málo súdržných nasiakavých podkladov ako sú betón, murivo a drevo. Po vytvrdnutí má náter výbornú chemickú odolnosť.

Výdatnosť:

15 - 21,5 m²/ 1 liter podľa savosti podkladu

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
6,55 € bez DPH
7,86 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
INDUSTROL S 2013 - vrchná syntetická farba
33 odtieňov
skladom
5,64 € 6,77 € s DPH
Presto odhrdzovacia tužka
1 odtieň
do 3 dní
6,70 € 8,04 € s DPH
FORMEX S 2003 - základná farba na pozink
1 odtieň
skladom
5,74 € 6,89 € s DPH
Odhrdzovač Laro
skladom
2,18 € 2,62 € s DPH

BLOKÁTOR HRDZE HOSTAGRUND U2161 + RUKAVICE

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
Jednozložková základná impregnačná farba vytvrdzovaná vzdušnou vlhkosťou je určená na nátery kovov v interiéri i exteriéri. Následnému náterovému systému zaisťuje priľnavosť na problematických miestach (oceľové povrchy so zvyškom hrdze, ľahké a farebné kovy). Vysokú účinnosť má hlavne pri aplikácii vo vlhkom prostredí, kde iné nátery zlyhávajú (napr. podzemné kolektory, kovové nádrže, strešné a mostné konštrukcie). Je vhodná aj pre napúšťanie pórovitých a málo súdržných nasiakavých podkladov ako sú betón, murivo a drevo. Po vytvrdnutí má náter výbornú chemickú odolnosť.

PRÍPRAVA PODKLADU:

Podklad musí byť čistý, suchý, zbavený mastnôt, voľnej hrdze a prachu, mechanicky očistený. Pôvodne natrené povrchy očistite, odmastite a zbavte starých nepriľnavých náterov. Pre overenie kompatibility nového náteru so starým sa odporúča urobiť skušobný náter na ploche 1m2.

RIEDIDLO:

S 6005

ODPORÚČANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:

Pred použitím email dôkladne zamiešajte, nemusí sa riediť, je pripravený na použitie. 1-2 nátery farbou HOSTAGRUND BLOKÁTOR HRDZE U 2161 tak, aby celková výsledná hrúbka suchého náterového filmu bola max. 10 mikrónov. Druhú vrstvu je možné nanášať v rozmedzí 2-3 hodín schnutia. (20°C, 50 až 98% relatívnej vzdušnej vlhkosti). Pri napúšťaní nasiakavých podkladov môžete nanášať druhú vrstvu ihneď po vsiaknutí. Pred aplikáciou ďalších náterových látok je podľa aplikačných podmienok nutná technologická prestávka 2 až max. 24 hodín (čím nižšia vrstva náterového filmu a vyššia teplota a relatívna vlhkosť vzduchu, tým rýchlejšie vytvrdzovanie a kratšia technologická prestávka). 1-2 nátery základnou farbou FORMEX ZÁKLAD NA POZINK S 2003 v hrúbke náterového filmu 40-80 micronov. 1-2 nátery emailom INDUSTROL UNIVERZÁL S 2013 v hrúbke náterového filmu 40-80 micronov.

Výdatnosť:

15 - 21,5 m²/ 1 liter podľa savosti podkladu