Zo života efarby

Aké je to byť vo finále Mastersgate 2018?

Aké je to byť vo finále Mastersgate 2018?
Čas 1 minúta

Finále Mastersgate 2018

 

Finále MastersGate 2018 bolo 4.6.2018 v Senci.

Vyše 200 eshopov prešlo výberom odbornej poroty a spomedzi všetkých sme sa s efarby.sk dostali do finálovej štvorky.

Tu sme bojovali a obhajovali prvenstvo pred odborníkmi. 

Odborná-porota-MastersGate

Je to pre celý náš tím efarby veľké ocenenie našej práce, ktorú denne robíme a som na mojich kolegov veľmi hrdý, že sme sa dostali až takto vysoko.

Podobný úspech sme dosiahli v roku 2016, kedy sme získali ocenenie za našu prácu od Heureky. Vtedy sme získali ocenenie Heureka shop roku 2015 FINALISTA.

V našej kategórii B2B boli v súťaži MastersGate eshopy: Pricemania Academy, Taktik a Murat. A práve Murat sa stal celkovým víťazom našej kategórie, za čo mu za efarby.sk srdečne gratulujeme!

Michal Fojcík Finále Mastersgate 2018

 

 

Toto je kompletná finálová zostava na pódiu MastersGate Ecommerce Summit 2018 v hoteli Senec.

Finále Mastersgate 2018

 

 

Počas trojdňovej akcie vystúpili na pódiu s prezentáciami rôzni spíkri. Vedeli ste, že v USA tvorí už 55% celkového vyhľadávania na Google práve hlasové zadávanie a nie ťukanie do klávesnice? Trend je diktovať telefónu to, čo potrebujeme vyhľadať.

Mastersgate 2018 Marcell Tóth google

 

 

 

Mastersgate 2018

Mastersgate 2018

Mastersgate 2018Všetci finalisti sme sa aj tak najviac tešili na večernú after párty. Bavili sme sa pri hudbe, rozprávali príhody, popíjali drinky pod holým nebom. Nakoniec sa zhodili šaty a skákalo sa do bazéna. Proste zábava na jednotku :)

EŠTE RAZ ĎAKUJEME:

Logo-PNG-velke-MasterGate

 

Michal Fojcík

Páči sa mu tvoriť a nachádzať nové možnosti . Veľmi rád spolupracuje so šikovnými ľuďmi, ktorí vedia čo je to štartovať novú myšlienku z garáže.