Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Balakryl Beton - farba na betónové plochy

Balakryl Beton - farba na betónové plochy

Hodnotenie:
Značka:
betónové múry, panely a steny v interiéri, ale aj na zvislé betónové plochy v exteriéri ale je vhodná aj na nátery betónových povrchov v pivniciach, skladoch, halách a pod.,ale aj na ochranné protiprašné nátery podláh s miernym mechanickým zaťažením. Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
34,44 € bez DPH
41,33 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
šedý
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
Balakryl Latex Univerzál - odolná latexová farba
1 odtieň
1-2 dni
2,45 € 2,94 € s DPH
Značkovací vozík Speedliner pre spreje Linemarker
1 odtieň
do 3 dní
223,55 € 268,26 € s DPH
NON SLIP AGENT  LIUKUESTE - protišmykový prášok
1-2 dni
7,00 € 8,40 € s DPH
Color Mark LINEMARKER - sprej na trvalé značenie čiar na parkovisku
7 odtieňov
skladom
4,99 € 5,99 € s DPH

Balakryl Beton - farba na betónové plochy

Balakryl Beton je vodou riediteľná akrylátová krycia farba určená najmä na ochranné a dekoratívne nátery betónových povrchov a konštrukcií ako sú betónové múry, panely a steny v interiéri, ale aj na zvislé betónové plochy v exteriéri.

Balakryl Beton vytvára paropriepustný povrch, ktorý je možné umývať, avšak neznesie trvale mokré prostredie. Farba Balakryl Beton je taktiež vhodná na nátery betónových povrchov v pivniciach, skladoch, halách a pod.,ale aj na ochranné protiprašné nátery podláh s miernym mechanickým zaťažením.

Nevhodná do prostredia, ktoré si vyžaduje extrémne, tvrdé a oteruvzdorné nátery (pojazdnosť špeciálnymi,obzvlášť dopravnými prostriedkami). Ekologická receptúra spĺňa požiadavky EU normy na ochranu a opravu betónových konštrukcií.

Vlastnosti náteru:

- ochranné a protiprašné vlastnosti,

- výborná prídržnosť,paropriepustnosť a ochrana voči CO?,

- atraktívny hladký a matný vzhľad,

- jednoduchá aplikácia údržba,

- rýchloschnúca.

Výdatnosť: 3-6 m2 / kg v 1 vrstve.

Náterový postup: Pred aplikáciou farby musí byť betón dostatočne vyzretý (min.28 dní), pevný, suchý a hladký, bez mastných škvŕn od olejov, tukov a voskov. Staré a zle priľnavé nátery odstráňte. Na napustenie podkladu použite akrylátovú penetráciu podľa návodu na použitie. Na menšie plochy a na napustenie kvalitného betónu je možné použiť aj zriedenú farbu v pomere 2:1 (2 diely farby a 1 diel vody).

Následne po dvoch hodinách nanášajte neriedený Balakryl Beton v 2-3 vrstvách v intervale 2-4 hodín. Na zlepšenie umývateľnosti podlahy, zvýšenie jej mechanickej odolnosti a protikĺznosti (napr. schody) je možné posledný náter pretrieť podlahovým lakom Balakryl Polyurex podľa návodu na použitie uvedenom na etikete. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.