Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Aqua lak - základná farba v spreji na vodnej báze

Aqua lak - základná farba v spreji na vodnej báze

Hodnotenie:
Značka:
Je základná farba v spreji na vodnej báze. Základnú farbu je potrebné nanášať hlavne na predmety, ktoré ešte neboli farbené. Zvýši sa tak priľnavosť vrchnej farby a celkovo kvalita nástreku. Použiť by ste ju mali hlavne na kovové a drevené predmety. Suchý na prach po 15 minútach.  Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
5,26 € bez DPH
6,31 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
šedá
Dostupnosť: do 3 dní

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:

Aqua lak - základná farba v spreji na vodnej báze

AQUA je základná farba v spreji novo vyvinutá na vodnej báze. Špeciálna tryska zabezpečuje minimalizáciu tvorenia sprejovej hmly a preto je Aqua lack ideálny pre aplikáciu v interiéroch. Pri aplikácii necítite zápach farby, ale príjemnú vôňu vanilky - 90% rozpúšťadiel je nahradených vodou.

Základnú farbu je možne do 30 minút po aplikácii jednoducho odstrániť vodou. Možné nanášať na polystyrén.(efarby.sk) Farba je zdravotne nezávadná a može byť aplikovaná aj na detské hračky. 

Základnú farbu je potrebné nanášať hlavne na predmety, ktoré ešte neboli farbené. Zvýši sa tak priľnavosť vrchnej farby a celkovo kvalita nástreku. Použiť by ste ju mali hlavne na kovové a drevené predmety. Suchý na prach po 15 minútach.  

Výdatnosť: 350 ml balenie cca 1-1,5 m2.