Antigraffity prípravky na báze nanotechnológie
Nachádzate sa v kategórii nanotechologické prípravky na ochranu proti graffiti. Okrem tejto kategórie máme v ponuke aj iné produkty, použite prosím inteligentné vyhľadávanie. Tieto produkty sú vhodné na ošetrenie všetkých minerálnych povrchov z prírodného ajumelého kameňa, vápenno-cementových omietok ako aj ostatných vodou
nasiakavých omietok. Neviditeľná vrstva, ktorá sa pri ošetrení vytvorí
na povrchu, odpudzuje vodu a nečistoty. Táto neviditeľná vrstva vytvorí
medzivrstvu (alebo tzv. obetnú vrstvu) medzi povrchom a neželane
nastriekanou farbou a odstránením tejto medzivrstvy sa odstráni aj
nastriekaná farba. Ošetrený povrch získava vyššiu životnosť a podstatne
sa znižujú náklady na odstránenie neželane nastriekanej farby.
Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi.
Farba na disky kolies z rady Cars.
Car´s laky: suché na prach po 10 minútach.
Výdatnosť: 400 ml balenia je cca 1,3 m2, 600 ml balenia cca 2,0 m2.
Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi.
Presto sprej na disky je vysokolesklý, odolný proti všetkým palivám a je rýchloschnúci. Má vynikajúcu priľnavosť na alu disky, plechové disky, drevo, sklo, aj rôzne iné plastové povrchy.
Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi.
Číry lak Presto je bezfarebný lak zvlášť vhodný ako ochranná vrstva všetkých typov metalických odtieňov a povrchov ako sú hliníkové disky, ráfiky pneumatík, chróm, viaceré povrchy z tvrdeného plastu a drevo.
Viacúčelový na vzduchu schnúci gumový náter vhodný pre aplikáciu na rôzne podklady - kameň, plast, sklo, drevo, kov,papier, textil, betón v interiéri, či exteriéri.
Chráni natierané predmety pred vlhkosťou, kyselinami, oterom, koróziou i šmykom.
Aj po čase zostáva flexibilný a pružný, nekrehne, nepraská a v prípade potreby sa dá ľahko odstrániť.
Výdatnosť:
- cca 0,4 m2/ 400ml
Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi.
Revolučný náter určený na dokončenie povrchov, ktoré boli predtým natreté s Rubbercomp - betón, kameň, drevo, sklo kartón v interiéri i exteriéri.
Je odolný voči poškriabaniu a benzínu.
Pokrýva a efektívne spája povrch s predchádzajúcou vrstvou gumeného náteru.
Zostáva elastický, pružný a ani pri extrémnych podmienkach nepraská a nekrehne.
Výdatnosť:
- cca 1,5 m2/ 400ml
Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi.