2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením
2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením

Značka: HG Helios Group

350,01 €s DPH

291,68 €bez DPH

2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením
Zatvoriť

2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením

Sample icon Vzorkovník

Značka: HG Helios Group

Kód produktu: VAR-H0148

2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením

v tuneloch a podlahovych povrchov v potravinarskom priemysle, laboratoriach, garažach, dielňach a skladoch, pod podmienkou že zaťaženie nie je tak veľke, že by vyžadovalo použitie veľmi odolnych priemyselnych dlažieb.Výdatnosť: pri naneseni dvoch vrstiev 3 – 4 m2 /1 kg,

Zobraziť viac
farba (3)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

350,01 €s DPH

291,68 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v utorok

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktu

SPEKTRA 2K epoxidová farba na betón používame ju na ochranu a dekoraciu betonovych a ostatnych cementovych podkladov. Vhodna na podlahove a stenove povrchy. (efarby.sk)

Farbu použijeme na natery povrchov stien v tuneloch a podlahovych povrchov v potravinarskom priemysle, laboratoriach, garažach, dielňach a skladoch, pod podmienkou že zaťaženie nie je tak veľke, že by vyžadovalo použitie veľmi odolnych priemyselnych dlažieb. VLASTNOSTI:

· dvojzložkova, vodou riediteľna farba

· zabrana voči CO2,

· odolnosť na prijimanie vody,

· vysoka mechanicka a chemicka odolnosť (vykurovacia nafta, motorove oleje, rozpušťadla, nekoncentrovane kyseliny a zasady, obvykle čistiace prostriedky),

· male prichytavanie nečistoty,

· jednoducha udržba. POMER MIEŠANIA 1 : 1 (vahovy)

Výdatnosť: pri naneseni dvoch vrstiev 3 – 4 m2 /1 kg,

PRÍPRAVA PODKLADU: Vzhľadom na to, že podlahove povrchy su vystavene veľkemu zaťaženiu, je veľmi doležite urobiť kvalitnu pripravu podkladu a kvalitne natrieť. Podklad musi byť suchy, pevny a ochraneny od kapilarneho prenikania vody (hydroizolovany). Odstranime uvolnene čiastočky, prach, oleje, mastnotu a ostatne nečistoty. Doporučujeme umytie tlakovou parou. Betonove povrchy, ktore su hĺbkovo nasiaknute mastnotami, olejmi a pod., nie je možne očistiť na dostatočnu uroveň, preto doporučujeme odstranenie a obnovenie znečistenej vrstvy povrchu. Veľmi hladke povrchy obrusime. Na už natretych podkladoch je potrebne overiť priľnavosť nateru. Stare natery, ktore slabo držia a odpadaju, odstranime uplne. Ak je priľnutie starych naterov dobre, pre ich lepšiu savosť je ich potrebne pred naterom obrusiť. Nerovnosti a povrchove poškodenia zahladime vhodnou hmotou na vyrovnavanie a zahladenie. Ak je beton poškodeny až na armaturu, tuto časť betonu je potrebne odstraniť, armaturu do kovoveho lesku opieskovať a ochraniť kvalitnym antikorozivnym naterom. Do poškodenych miest aplikujeme vhodne hmoty pre vyrovnanie. Pred prvym naterom SPEKTRA 2K epoxidovou farbou na betón musi byť betonovy povrch stary najmenej mesiac .

... viac


Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Všetky varianty produktu (3) 2K epoxy - farba na betón s vyšším zaťažením

350,01 € - 374,78 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
10 kg zložka a - biela 10 kg H0148 10 kg zložka a - biela
H0148
skladom 350,01 € skladom 350,01 €
+
-
10 kg zložka a - ral 7040 sivá 10 kg H0149 10 kg zložka a - ral 7040 sivá
H0149
skladom 350,01 € skladom 350,01 €
+
-
10 kg zložka b 10 kg H0152 10 kg zložka b
H0152
skladom 374,78 € skladom 374,78 €
+
-