Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
od používateľa eFarby.sk
48 pozretí
od používateľa eFarby.sk
2431 pozretí
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 
STENY

Farby, lazúry a laky STENY

Steny pred maľovaním pripravíme. Pokiaľ sa na stene vyskytujú nesúdržné vrstvy odstránime ich špachtľou, praskliny vyplníme stierkou a prebrúsime brúsnym papierom. Steny dôkladne umyjeme mydlovou vodou najlepšie maliarskou štetkou. Pred náterom nových omietok  ale aj na starší náter vždy  použijeme penetračný náter, ktorý dostatočne spevní podklad a zjednotí nasiakavosť. Farba na stenu sa natiera až na takto pripravený povrch. V tejto kategórii nájdete interiérové farby na steny.

Naši zákazníci najviac ocenili
Dulux SUPER MATT plus - umývateľná interiérová farba
2 odtiene
do 5 dní
Dulux Super Matt je umývateľná matná farba pre použitie na sadrokartón, omietku, umakart, drevotriesku, vinylové expandované tapety a rôzne obkladanie dosky v interiéri.
11,00 € bez DPH 13,00 € s DPH
Balakryl UNI Matný - univerzálna vrchná farba
46 odtieňov
1-2 dni
Balakryl Uni matný je univerzálna vodou riediteľná farba na vonkajšie i vnútorné použitie. Farba je vhodná na drevo, kovy (aj pozinkované plechy, hliník), betón a ďalšie.
5,00 € bez DPH 6,00 € s DPH
Škrabka maliarská York
1 odtieň
1-2 dni
Maliarska škrabka s oceľový vymeniteľným listom, plastové držadlo
1,00 € bez DPH 1,00 € s DPH
Penetrácia Rikombi Grund - regulátor nasiakavosti
od 5 do 10 dní
pre úpravu všetkých nasiakavých podkladov pre následné použitie sadrových omietok a stierok RIMANO a úpravu podkladu pre lepenie sadrokartónových dosiek sadrovým lepidlom RIFIX.
4,00 € bez DPH 5,00 € s DPH
Penetrácia Rikombi Kontakt - kontaktný mostík
od 5 do 10 dní
Rikombi-Kontakt je obzvlášť vhodný pre úpravu betónových podkladov pre následné použitie sadrových omietok a stierok RIMANO a úpravu podkladu pre lepenie sadrokartónových dosiek
3,00 € bez DPH 4,00 € s DPH

Filtrovať produkty

Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.
Pre hľadaný výraz neexistuje žiadna zhoda vo farebných variáciách tohto produktu. Prosím, skúste upraviť parametre svojho hľadania.
Vyberte si svoj Balenie