Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
od používateľa eFarby.sk
2085916 pozretí
od používateľa eFarby.sk
301 pozretí
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 
STENY

Interiérové farby na steny

Nachádzate sa v hlavnej kategórii interiérová farba na steny. Z menu v ľavo si vyberte, či sa chcete daľej pohybovať v Hobby alebo Priemyselnom menu. Steny pred maľovaním pripravíme. Pokiaľ sa na stene vyskytujú nesúdržné vrstvy odstránime ich špachtľou, praskliny vyplníme stierkou a prebrúsime brúsnym papierom. Steny dôkladne umyjeme mydlovou vodou najlepšie maliarskou štetkou. Pred náterom nových omietok  ale aj na starší náter vždy  použijeme penetračný náter, ktorý dostatočne spevní podklad a zjednotí nasiakavosť. Farba na stenu sa natiera až na takto pripravený povrch. V tejto kategórii nájdete interiérové farby na steny. Ak potrebujete inšpiráciu prečitajte článok nášho kolegu v blogu.

Naši zákazníci najviac ocenili
REMAL Tekutá Tónovacia farba
47 odtieňov
1-2 dni
Rada oblúbených kolorovacích prípravkov Remal tekutá tónovacia farba, určená pre tónovanie interiérových maliarskych farieb
1,00 € bez DPH 1,00 € s DPH
Hetcolor - tónovacia farba
42 odtieňov
1-2 dni
Hetcolor je univerzálna disperzná tónovacia farba do vnútorných aj vonkajších maliarskych náterov, vhodná aj ako priamy náter. Hetcolor je okrem iných interiérových a fasádnych farieb vhodný aj na tónovanie: * disperzných interiérových farieb Hetmal plus, Junior, Klasik, Brillant a farieb z radu Hetline, * dekoračných farieb Brillant-P, Q a R, * akrylátových a silikónových fasádnych farieb radu Fasadin a Mikral, * latexových farieb, * klasických interiérových farieb Supermalba tekutá a Supermalba prášková, * interiérových a fasádnych farieb, tmelov, dekoračných a plastických omietok ostatných výrobcov.
2,00 € bez DPH 3,00 € s DPH

Filtrovať produkty

Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.