Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 
STENY

Interiérové farby na steny

Nachádzate sa v hlavnej kategórii interiérová farba na steny. Z menu v ľavo si vyberte, či sa chcete daľej pohybovať v Hobby alebo Priemyselnom menu. Steny pred maľovaním pripravíme. Pokiaľ sa na stene vyskytujú nesúdržné vrstvy odstránime ich špachtľou, praskliny vyplníme stierkou a prebrúsime brúsnym papierom. Steny dôkladne umyjeme mydlovou vodou najlepšie maliarskou štetkou. Pred náterom nových omietok  ale aj na starší náter vždy  použijeme penetračný náter, ktorý dostatočne spevní podklad a zjednotí nasiakavosť. Farba na stenu sa natiera až na takto pripravený povrch. V tejto kategórii nájdete interiérové farby na steny. Ak potrebujete inšpiráciu prečitajte článok nášho kolegu v blogu.

Naši zákazníci najviac ocenili
Dulux Kitchen & Bathroom -farba na steny v kuchyni a kúpeľni
12 odtieňov
do 5 dní
Farba je odolná proti mastnote, vlhkosti a plesniam. Odolná proti oteru suchou látkou, vysoko odolná proti opakovanému mytiu vodou s prísadou umývacieho prostriedku a mytiu jemnou hubou
14,00 € bez DPH 17,00 € s DPH
Primalex Fortissimo Color - umývateľná farebná farba
11 odtieňov
1-2 dni
Omietky, sadrokartónové dosky a drevené priečky vo vnútorných priestoroch. DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX Kúpeľne, wellness, detské izby, kuchyne, reprezentatívne priestory, obývacie priestory, kancelárie, predajné priestory, chodby.
15,00 € bez DPH 19,00 € s DPH

Filtrovať produkty

Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.