Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 
STENY

Interiérové farby na steny

Nachádzate sa v hlavnej kategórii interiérová farba na steny. Z menu v ľavo si vyberte, či sa chcete daľej pohybovať v Hobby alebo Priemyselnom menu. Steny pred maľovaním pripravíme. Pokiaľ sa na stene vyskytujú nesúdržné vrstvy odstránime ich špachtľou, praskliny vyplníme stierkou a prebrúsime brúsnym papierom. Steny dôkladne umyjeme mydlovou vodou najlepšie maliarskou štetkou. Pred náterom nových omietok  ale aj na starší náter vždy  použijeme penetračný náter, ktorý dostatočne spevní podklad a zjednotí nasiakavosť. Farba na stenu sa natiera až na takto pripravený povrch. V tejto kategórii nájdete interiérové farby na steny. Ak potrebujete inšpiráciu prečitajte článok nášho kolegu v blogu.

Naši zákazníci najviac ocenili
Dulux Kitchen & Bathroom -farba na steny v kuchyni a kúpeľni
12 odtieňov
do 5 dní
Farba je odolná proti mastnote, vlhkosti a plesniam. Odolná proti oteru suchou látkou, vysoko odolná proti opakovanému mytiu vodou s prísadou umývacieho prostriedku a mytiu jemnou hubou
15,56 € bez DPH 18,67 € s DPH
Dulux Colours of the World - farebná interiérová farba
80 odtieňov
do 5 dní
Farby Colours Of The World sú hotové namiešané akrylové matné farby určené do interiéru. Široká paleta týchto nádherných pastelových odtieňov osloví i tých najnáročnejších zákazníkov. Z Vášho domova vytvorí mäkký prístav oddychu po náročnom dni a naopak z pracoviska zas príjemné farebné prostredie, ktoré nenásilne povzbudí pracovný výkon a spríjemní čas strávený v zamestnaní. 
13,68 € bez DPH 16,42 € s DPH
REMAL COLOR - farebná interiérová farba
27 odtieňov
do 2 dní
Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, dreva, drevotriesky, sádrokartónu v interiéroch. Je to jedna z najlacnejších hotových farebných farieb. Vzhľadom k veľmi nízkej hodnote prestupu vodných pár je farba vhodná i k náterom sanačných omietok v interiéroch.
5,70 € bez DPH 6,84 € s DPH
REMAL VINYL Color - farebná interiérová farba
18 odtieňov
do 5 dní
Vinylová veľmi kvalitná farba pre maľovanie interiérov. Hodí sa do obývačiek, detských izieb ale i pracovní. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, dreva, drevotriesky, sadrokartónových dosiek, sklotapiet, dekoračných tapiet aj v interiéroch
14,31 € bez DPH 17,17 € s DPH
REMAL NATURA - tónovaná interiérová farba
15 odtieňov
1-2 dni
 Natura sa vyznačuje veľmi jednoduchou a ľahkou možnosťou aplikácie, ktorú je možné vykonať valčekom, štetkou i striekaním a samozrejme vynikajúce krycou schopnosťou všetkých odtieňov už v prvej vrstve.
9,59 € bez DPH 11,51 € s DPH

Filtrovať produkty

Balenie
Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.