Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 

Farby na fasády

V tejto kategórii nájdete biele odtiene fasádnych farieb. Máte možnosť si ich natónovať svojpomocne, prostredníctvom tónovacích farieb alebo Vám fasádnu farbu namiešame do požadovaného odtieňa. Ak sa Vám zdá, že si fasádne centrá účtujú za fasádnu farbu veľa, pošlite dopyt na cenovú protiponuku na nás. Stačí ak nám na email pošlete: značku fasádnej farby, číslo odtieňa, cenu, množstvo v kg, mesto kam by sme objednávku dopravili a kontaktné údaje. Obratom Vám pošleme cenovú ponuku.

Naši zákazníci najviac ocenili
Striekací systém Project PRO 119
3 dni

Mobilná piestová pumpa ProjectPro 119 ukáže svoje silné stránky predovšetkým pri takých nasadeniach, ktoré vyžadujú vežmi vežký akčný rádius: 15 metrov dlhá prívodná hadica umožní pracovať v širokom okruhu prístroja. Silný striekací prístroj je vďaka svojmu výkonu určený pre väčšie projekty pri novostavbách, renováciách a údržbe.

803,70 € bez DPH 964,44 € s DPH
Wall Perfect W 615 I-Spray - kompaktné striekacie zariadenie
2 425,95 € bez DPH 2 911,14 € s DPH

Filtrovať produkty

Balenie
Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.
Pre hľadaný výraz neexistuje žiadna zhoda vo farebných variáciách tohto produktu. Prosím, skúste upraviť parametre svojho hľadania.
Výrobcovia
Zobrazenie:
 
VÁPNO na maľovanie a bielenie. Vápno na maľovanie a bielenie je aromatizovaný minerálny náter určený na nátery pivníc, stodôl, špájz a všetkých miest, kde je kladený dôraz na čistotu a...
Vápno hasené  - vápno na bielenie
1 odtieň
1-2 dni
3,84 € bez DPH 4,61 € s DPH
V 2019 Eternex - latexová farba vonkajšia sa používa na náter suchého muriva, skarbonizovaných omietok 2 - 6 mesiacov (hlavne v nízkopodlažnej zástavbe), propagačných predmetov, papiera, exteriérov bytov.
V 2019 Eternex - latexová farba vonkajšia
3 odtiene
skladom
3,50 € bez DPH 4,20 € s DPH
Novoplast FF je výplňová farba na fasády. Popis: Zmes pigmentov a plnív dispergovaných v polyvinylacetátove disperzii s prídavkom aditív. Používa sa na povrchovú úpravu fasád s drsným povrchom a na...
Novoplast FF - výplňová fasádna farba
1 odtieň
do 5dní
6,17 € bez DPH 7,40 € s DPH
Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, alebo papieru.
LATEX UNIVERZALNY V 2020
1 odtieň
1-2 dni
1,64 € bez DPH 1,97 € s DPH
Fasádna akrylátová farbaFasádna akrylátová farba je určená pre nátery vápenocementových omietok, betónu, pórobetónu, drevotriesky a pod. Vhodná je aj na sanačné omietky a zatepľovacie...
BARLET AKRYLAT PLUS - fasádna farba
1 odtieň
do 3 dní
3,56 € bez DPH 4,27 € s DPH
Fasadin Forte je hrubozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou.
Fasadin Forte - hrubozrnná fasádna farba
1 odtieň
na objednávku
36,28 € bez DPH 43,54 € s DPH
Čerťák je prírodný materiál vhodný na dezinfekciu všetkých vonkajších a vnútorných minerálnych podkladov (omietky, kameň, betóny, atď.). Je vhodný tiež na obmedzenie výskytu plesní a...
Vápno Čerták Stavba práškové - hasené vápno
1-2 dni
3,93 € bez DPH 4,72 € s DPH
Fasadin je jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou. Spotreba: 0.40 - 0.50 kg / m2 v dvoch vrstvách podľa druhu podkladu....
Fasadin - fasádna farba
1 odtieň
1-2 dni
10,67 € bez DPH 12,80 € s DPH
POUŽITIE: Vápennocementové omietky, brizolit, betón, pórobetón a pod. DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX: Rodinné a bytové domy, výrobné a predajné objekty.
Primalex Malvena - fasádna akrylátová farba
1 odtieň
1-2 dni
6,50 € bez DPH 7,80 € s DPH
K vonkajším náterom nezvetraných omietok o minimálnej súdržnosti 0,25 MPa, betónových panelov a panelov z ľahčených stavebných materiálov, dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek.
LATEX VONKAJŠÍ V 2065
1 odtieň
1-2 dni
1,97 € bez DPH 2,36 € s DPH
Takril je disperzná farba, ktorá sa používa na dekoračnú a protiprašnú ochranu vertikálnych betónových povrchov a iných cementom spevnených podkladov a vnútorných stenových povrchov ale aj na...
TAKRIL - farba na betón (škridla, steny, prístrešky)
10 odtieňov
1-2 dni
5,06 € bez DPH 6,08 € s DPH
Univerzálny Latex je určený na povrchovú úpravu stavebných objektov. Používa sa na začistené omietky, stierky, sadrokartóny, panely, betóny, drevotriesky, prefabrikáty a pod v interiéri.
Pam Latex UNI - latexová farba
1 odtieň
1-2 dni
2,67 € bez DPH 3,20 € s DPH